Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem červený břicho

ahoj, co je s žábou, když má červený(až krvavý břicho)? dřív ho měla pěkně bílí a má ho jenom jedna žába v terárku, ostatní ho maj krásně bílý.....

Byl to omyl, ze zpravicek jsem to vymazala ;-) Clanek byl muj, cili REKLAMA :-D, vysel v r. 2006 v Akva tera foru. Dala jsem to do diskuze jako nove tema, protoze mi kvuli red-leg porad nekdo odsud pise.
Terapie by se mela zkusit vzdycky, ze to mne nevyslo neznamena, ze to nevyjde nikdy. Navic to ani nemusi byt red-leg, ale bez fotky a podrobnejsi anamnezy to fakt nepoznam.