Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myši

Ahoj,

chtěl bych se zeptat jestli někdo chováte doma myši pro hada. Já mám týden deset myšáků. Chtěl bych poradit nějakou fintu jak poznám, že je myš březí. Abych ji mohl oddělit od ostatních aby nezabili mladý. Dvě mi teď přijdou docela tlustý, ale může to být jen z jídla.

Asi je to docela blbý dotaz ale jen se ptám. Jinak budu muset každou myš, která se mi bude zdát tlustá, oddělit od ostatních. Myši jsem vždy bral ze zverimexu.

Možná kdyby jste měli nějakou pěknou fotku březí myši mohlo by to pomoct.

Děkuju Honza

Zdravím!
nechtěl sem zakládat nové vlákno a dělat v tom bordel tak se zeptám tady. Chovám mastomyši a moje dvě regiusky je nějak neztíhají sežrat. Mám skupinu 3+1 plus asi 7adolescentů z prvního vrhu(které skrmím:x::x::x:) a 25skákavek. Chtěl bych těch 25 prodat do zverimexu, tady je dotaz. Dát je do zverimexu jako skákavky nebo jako dospělé jedince? O co je vetší zájem a nebo čekat na další vrhy a prodávat přímo holátka? Myslíte že je o mastomyšky zájem nebo mám zmenšit chovnou skupinu?
:puff:díky za názory