Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Želva ,teplo

Prosím poradte ,jakou žarovku (TEPLO) mám koupit k želvičce.UVB mám ,ale nevím jestli stačí obyčejná žarovka 40w.DÍky za rady

Jojo, jak píše krokodýl akorát bych si dovolila poopravit tu teplotu pod žárovkou 35-40°C, zvlášť jestli je to mladá želvička.Mi se osvědčila po mnoha zkoušeních 40W reflektorová žárovka, mám žárovku cca 25cm od krunýřku.Ale chce to odzkoušet a vychytat.;-)