Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Psohlavec zeleny

Cau, si rikam, ze bych si do konce roku chtel udelat darecek v podobe caninuse, ale mam dotaz ohledne vyhrivani terarka...na zem nepoleze, takze topnej sutr a kabel budou nanic. Nevim jestli je pro ne dobry vyhrivani zarovkama, aby se nezpalil. Nevite o necem co by vytapelo cely terko?? naky topeni:?: Je to uz asi jedinej had, kteryho by mi dovolili rodice;-)

určitě vycházím i ze zkušenností jiných, jinak by to ani nešlo. Ale jak jsem psal, těch způsobů chovu je víc, mají podobný základ, pokud teda beru podmínky, který jim vytváří lidi, co mají s těmito zvířaty úspěchy, ale určitými věci se mohou nepatrně lišit, stačí se mrknout na net, teploty jsou přibližně stejný, ale někteří chovatelé mají názor, že by měla teplota být víceméně stabilní, ale můžu říct, že např. můj samec není aktivní pokud nedojde k poklesu teploty, většina doporučuje snížit teplotu k cca 23st což je logický. Už se vytříbila i vlhkost, dřív převažoval názor, a je tomu tak i teď občas vidět, že by se měla pohybovat až ke 100%( to možná způsobylo, že byla náchylná na infekce dýchacích cest ), teď se všeobecně uvádí vlhkost kolem 70% s nočním poklesem. Těch informací je poměrně dost a člověk nesmí striktně se držet určitých informací, protože jemu to v praxi třeba fungovat nebude, ale musí vycházet z více informací a hlavně z biologie toho druhu