Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztoci....

Zdravím, chci se zeptat jak vypadají ti různí roztoči a jiné brebery. Mám hroznýše kralovského, cca. měsíc starého(samičku) a nikdy předtím jsem hada nechoval. Pořad se bojim, zda všechno dělám správně a jestli se moje "Sofinka" má dobře. Jestli a jak se má pravidelně koupat atd. Jaký je nejvhodnější substrát. Klacek jsem dal z lesa, i kámen jsem nejaký pěkný našel. Oboje jsem důkladne vydrbal kartáčem pod teplou vodou. Snad to nevadí. Budu vděčný za kteroukoliv výtku a radu. Moc děkuju

Asi se to hodi spis do inzerce, nicmene vlozim svoji vyzvu sem, protoze se to tematu tyka pomerne dost. Studuji parazitologii (jak si mozna nekteri po precteni clanku na teraporadne vsimli) a momentalne mame dost velky nedostatek preparatu hadich roztocu. Pokud tedy momentalne mate ve svem chovu tyto roztoce a jste ochotni je poskytnout (nejlepe zive), dejte prosim vedet na tel. 728 067 075 nebo na e-mail bulantov@natur.cuni.cz, prijdu si je k Vam nasbirat (jsem z Prahy), pripadne se domluvime jinak. Na oplatku se muzeme dohodnout na bezplatnem parazitologickem rozboru. Diky vsem.