Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhasla vám Emma terária?

Tak jsme dnes přežili Emmu, koukám teď na zprávy a vidim kolik krajů bylo naprosto bez elektřiny. Zajímalo by mě jestli je tu někdo koho to zasáhlo. Můžu přidat vlastní zkušenost z minulého roku: Byla jsem na Letný v DDM, lilo jak z konve a já okukovala teraristickej kroužek. Najednou bouřka a prásk do věže. Všechny žárovky/zářivky (pro želvy třeba za tisícovku) zhasly a všichni zatajili dech. Naštěstí to jako zázrakem všechno přežilo a kkroužek byl bez újmy. Pokud tedy nepočítám tu psychickou...

U nás Jižní Morava - Břeclavsko myslím v poho, výpadek byl sotva 5 minut. Zato nám na Sokolovnu spadl komín a udělalo to na střeše pěknou paseku. Ještě, že tam nebyly děcka, měl se tam v neděli konat karneval.
Taky to manželovi zhodilo pár křidlic na voliérách, ale nijak velké škody.