Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza v Ostrave - byli jste tam?

:-Dkoupili jste neco na burze v Ostrave?Prislo mi ze tam toho bylo po skromnu ne?::)nevice jsem tam videl pavouku jenze tomu ja vubec nerozumim tak jsem si to nemohl moc uzit.hadu bych rekl ze moc nebylo
Změna předmětu, původně: byli jste tam? (Kurt)

bohuzel ja tam byl..co k tomu rici delaji tam super parek dal jsem si kolu koupil termostat...chlapek co prodava ty topne kabely rikal ze uz na to kasle ze tam priste nejede a chlap co tam prodava chameleony rikal ze taky ...rikaly ze radeji do hradce...takze tim si myslim ze uz to moc sance nema...jinak tam byly same guttky byla tam nejaka koralovka jeden parek ...mozna o 5 % lepsi nez minule....

Tak se naplňuje proroctví z jiného vlákna? ("Dávám téhle burze jedno, maximálně dvě pokračování"...)
Po zkušenosti z premiéry jsem už na druhou tuhle burzu nešel a jak tak čtu reakce, bylo to to nejlepší, co jsem mohl udělat. Počkám si na Aquaterru...
Snad tam kromě párku seženu i něco jiného :-)