Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Burza v Ostrave - byli jste tam?

:-Dkoupili jste neco na burze v Ostrave?Prislo mi ze tam toho bylo po skromnu ne?::)nevice jsem tam videl pavouku jenze tomu ja vubec nerozumim tak jsem si to nemohl moc uzit.hadu bych rekl ze moc nebylo
Změna předmětu, původně: byli jste tam? (Kurt)

Bylo to setsakra slabý :!:, opravdu se to nedá brát ani za slabý odvar aqua terry. K vidění bylo ze zvířat pouze pár pavouků, nějací hroznýši a pár želv a gekončíků. Nejvíce tam byly topné kabely, kameny, a škeble :-p, I když jsem ze severní Moravy, tak příště už tam nemusím :puff::beer:

:-Dvis ylo to jako navstivit dobre zasobeny zverimex mozna slabsi..par uzovek cervenych u jendoho stanku u druheho hroznysi a pak pavouci...proste chteli za to vztupne a prito to bylo nic moc..vzivote jsem nebyl na zadne burze tak kratkou dobu fatk nebylo na co koukat i kdyz priste to snad bude lespi bude vice mladych ne??

:-Dno snad dost by me nastvali.asi seru na rodice a dotahnu dalsiho hadika...dneska jsem sledoval jejich reakce a dost se zastavovali u chamiku atd take mozna by me nevihodili z baraku no a znate to koupite prinesete a pak uz maji smulu..

Proti Aqua-terra tak třetinové, možná menší. Špatná propagace asi.. zajímavé, že kolegové z Polska o burze věděli a dostavili se v hojném počtu. Jinak na zvířata to tak hrozné, jak tady píšete nebylo. Celkově sice slabší burza, ale kdyby taková byla skoro každý měsíc, jak plánujou, tak v poho. To vlezné docela přehnali..:-/

:-Dvsak tak nejak jsem to myslel.me nejvice nastvalo ze jsem jako 4 zaplatili 160 kc a vlastne jsem za 30 kracel domu..jj koukal jsem ze tam byli polaci a to s tim mesicem mas pravdu jenze to vztupne.kolik si berou za stul asi?mozna vezmu priste nejake mysi a holata vubec tam nebyly jenze to bych jich musel prodat 50 aby se mi to aspon zaplatilo mit tam ten stul.Na to ze to byla si jejich prvni burza tak v poho....(co vim ja) jen aby priste nekdo prisel:i:

No burza slabší snad to bylo tím že to bylo poprvé, a příště myslím vzhledem k termínu to nebude o moc lepší.Spíše burza pro rodiče s dětmi :-D(mami dívej jaký je tam hnusný had'' atp.) se v tom tichu ozývalo docela často. Nicméně jsem si ,,příjemně'' poseděl a zvířata vzal po výletu zpět domů:-|

Lidičky nechci vás naštvat,ale dalo se úplně v klidu projít bez lístku. ;-) Copak vás někdo kontroloval? A ty slečny co seděly u stolečku....těm to bylo docela šumák. Taky mě to zklamalo, čekala jsem více prodejců,ale jak píše malpolon, asi slabá propagace.Taky moc nenahrává termín tak brzo před Aquaterrou,příště by to mohlo být lepší.Kdyby se posílila a bylo to každý měsíc,tak by to nebylo tak zlé.Já co jsem potřebovala,to jsem sehnala.

Mno možná právě kvůli takovým, kteří "nejsou v merku" je vstupné, takové jaké je. Kdyby totiž zaplatili všichni, tak se dá i hýbat s cenou, ovšem za "nemerkovní návštěvníky" potom platí všichni, protože nájem za sál se musí platit "merkovně". Ale to je věc svědomí...

Zydy prosím,prosím.Trochu slušnosti.Ono to dá dost práce dát takovou věc dohromady a 40kč nikoho nezabije.Je to krabička cigaret a nebo 3 piva.Tak se laskově nevysmívej někomu,kdo tu dělá něco pro druhé.Kde by teraristika byla kdyby nebyli burzy?Víš jak vypadaj zvířata ve zveráčích a ty ceny?:-/

Hej ty mne vždy opačně pochopíš, nevím, zda už to neděláš schválně! :-D Já psal, že patřím ještě mezi ty, kteří se slušně chovají a bylo by mi blbé třeba nezaplatit, ale někdo už to neřeší a nic ho z toho netlačí. Mně osobně je jedno kolik je vstupné, zase ještě nejsem na tom tak zle, abych neměl 40 Kč! Ale v okolí už poznávám, že my dobráci daleko nedojdem, už jen v té pitomé škole, nikdy by mne nenapadlo vytáhnout sešit a opisovat při písemce a ostatním to žíly netrhá, je to sice blbost, ale také je to začátek. Je to asi o výchově, co máme! ;-) A nijak jsem neslušný nebyl!:))

Pravda je jedna; Aqua Terra má tradici a spousta lidí nepřišla, protože vyčkávala, jak to dopadne. Takže srovnáváte zatím nesrovnatelné. Taky bych neřekl, že tam nebylo co koupit (je třeba být nad věcí a nestranit). Co se týče návštěvnosti, bylo tam cca 400 návštěvníků, na první akci možná málo, ale osobně jsem počítal s menší účastí. Pravda je, že reklama na příští TerraExhib bude ještě masovější a nesoustředím se jen na internetovou formu, ale hlavně na tištěnou ať v periodikách nebo na reklamních panelech. Oceňuji konstruktivní kritiku, chyb bylo asi dost, ale pohřební řeči NEJSOU na místě.

Jasně, plně s Vámi všemi souhlasím a já rozhodně nejsem někdo kdo chce něco zadarmo,i v tramvaji si cvakám lístek na jednu zastávku.Mě to právě překvapilo,že jsem lehce prošla i když jsem měla v kapse vstupenku od pána,který mi ji dal před kulturákem. Přišla jsem v 8,20hod a pán mě zastavil,že už to má projděné,jestli nechci lístek.No řekněte, odmítli byste to? Ale nicméně ho po mě nikdo nechtěl.
Takže jenom ponaučení pro příště pro organizátory, ten stolek za kterým slečny seděly byl docela daleko od dveří a nebylo by tak těžké projít pro kohokoliv.
To by se na Aguaterra nedalo.A to nemyslím jako vyzdvihování jedné nebo druhé burzy.Naopak té v Zábřehu hodně fandím,mám ji kousek.;-)

Předem děkuji za podporu TerraExhibu, kteoru jste vyjádřila... A máte pravdu, asi bych neodmítl. Ale na druhou stranu, nemůžu říct, že bych se tímhle chlubil.

Lidičky nechci vás naštvat,ale dalo se úplně v klidu projít bez lístku. ;-) Copak vás někdo kontroloval? A ty slečny co seděly u stolečku....těm to bylo docela šumák. Taky mě to zklamalo, čekala jsem více prodejců,ale jak píše malpolon, asi slabá propagace.Taky moc nenahrává termín tak brzo před Aquaterrou,příště by to mohlo být lepší.Kdyby se posílila a bylo to každý měsíc,tak by to nebylo tak zlé.Já co jsem potřebovala,to jsem sehnala.

Asi žijeme v divné době, kdy je toto naprosto normální. Já osobně někoho podvést, někoho okrást, někomu ublížit, atp., rozhodně se tím nebudu chlubit a dávat to jiným za vzor. Uvědomujete si, že příště zvýšíme kontrolu a znepříjemníme to tak díky takovýmto příspěvkům VŠEM ostatním?!? A to, že jste nezaplatila, berte to jako pozvání ode mne na kafe. A těch 15% co z těch peněz jde na ostravskou ZOO je jen 6,-Kč, což je třeba jen 1kg mrkve ...

Tak teď musím přiznat,že se upřimně stydím a je pravda,že takto jsem o tom neuvažovala.Což je samozřejmě chyba.To mě neomlouvá.Máte naprostou pravdu v tom,že doba je tak zvrácená,že nám to může připadat normální,ale samozřejmě není.Já jsem tím,že jsem prošla bez zaplacení nechtěla nikoho navádět,spíše to bylo konstatování situace,že to šlo a alespoň upozornění na mírný nedostatek.
A věřte mi,že kdybych věděla,že jde část peněz na ostravskou ZOO tak bych i lístek od toho starého pána odmítla.Podporujeme ji celá rodina ve všech možných akcích a mám ji moc ráda.
Ale po pravdě řečeno jsem spíše uvažovala v rovině,že se zase nějaký šikovný podnikavec "napakoval". Ale je to opravdu dáno směrem,kterým se naše uvažování a chování lidí ubírá.Spousta podnikavců (schválně nepíšu podnikatelů, mezi těmi se najdou vyjímky) se snaží vytěžit z lidí první poslední kolikrát opravdu za nic.:-(
Tak ;-)

To jako znamená, že nebude stačit si jen vstupenku koupit u pokladny, ale budete kontrolováni u samotného vchodu do sálu, aby se zamezilo tomu, že někdo projde přes pokladnu bez zaplacení. Což znamená zdržení z důvodu kontroly u vchodu, nutnost mít lístek pro kontrolu u sebe, kdykoliv opustíte sál a budete se chtít vrátit. Když ho ztratíte, budete mít smůlu a nebudete vpuštěn zpět do sálu. Opravdu to bylo tak nepochopitelné, Kondíku?

Já myslím,že by klidně mohlo stačit razítko na ruku při opuštění sálu...třeba.Je to rychlé, jednoduché...;-) A abych řekla pravdu,tak mi nevadí,že se na základě mého příspěvku zvýší ostraha, naopak ;-)
Nicméně je to tak pokud vím na všech jiných akcích,které jsem navštívila a nikdy jsem s tím já ani nikdo jiný neměl problém.Kontrola prostě musí být :i:

Upřímně, ...těžko...; Ale při maximálním rozložení se tam dá dostat cca 94 stolů, což by bylo asi 2x tolik než na první akci. Jak jsem už říkal, ono se opravdu nabízí srovnávání s Aqua Terra a já to naprosto chápu, ale do budoucna bych to viděl jinde než jenom na burze. Třeba dnes jsem mluvil s panem Derlichem resp. s paní Ondrušovou z ostravské ZOO a už plánujeme přednášky ve vedlejším salónku za podpory právě ZOO Ostrava. Kdosi tam psal o výkřiku malého dítěte "fuj had" (nebo tak něco), já osobně jsem moc a moc rád, že přišli právě tito rodičové a že do budoucna tyto přednášky ukáží, že o přírodu JE třeba pečovat a že JE roztodivná a né uniformní a že KAŽDÝ život má cenu, né jen ten náš. Každý den zmizí z povrchu planety několik organizmů a my jen přihlížíme. Co až bude moci někdo pomoct nám, až to budeme potřebovat, ale ten kdosi taky ani nehne prstem a bude jen přihlížet? Nesmíme zůstat nečinní. Nesmíme.
To je taky důvod dávat 15% na podporu ZOO. Je to možná málo, ale je to alespoň něco, kdyby tohle udělal každý... A krom toho těch zbylých 85% stejně dám zase do reklamy...

:-)pokud to jak jsem popsal tuhle burzu vyznelo tak ,ze by mela skoncit tak me moc mrzi jsem za ni rad.Tak jako plno dalsich to mam za rohem a dasli prednasky by mne jen potesily.Jen jsem vyjadril svuj nazor ohledne ocekavani..myslim si ze reklama byla dobra vzhledem k navstevnosti.Tam uz se ani vice lidi nevejde... Tak teda na pristi burzu(vystavu) se rad zajdu zase podivat....mohu se zaptat kolik stal stul?

Jedině souhlasím v tom,že by měla burza pokračovat:!: Lidi by se určitě vešli, kolem 9hod byl celkem náprask,ale před 10hod už to byla pohoda.
No a prodejců by tam vešlo ještě spoustu, jestli se nepletu tak jsem myslím četla poplatek za stůl 200kč(a v ceně byly 2 vstupenky).
Ale co se týká té reklamy tak si troufnu nesouhlasit, spousta (dá se říct většina) mých známých o ní nevěděla a dozvěděli se o ní až ode mě 1den před výstavou a některé mrzelo,že už je pozdě se přihlásit.
Já sama jsem se to dozvěděla náhodou zase od jednoho člověka na teraristickém chatu.Sama jsem reklamu nikde nezaregistrovala.Myslím,že je to škoda.;-)

bohuzel ja tam byl..co k tomu rici delaji tam super parek dal jsem si kolu koupil termostat...chlapek co prodava ty topne kabely rikal ze uz na to kasle ze tam priste nejede a chlap co tam prodava chameleony rikal ze taky ...rikaly ze radeji do hradce...takze tim si myslim ze uz to moc sance nema...jinak tam byly same guttky byla tam nejaka koralovka jeden parek ...mozna o 5 % lepsi nez minule....

Tak se naplňuje proroctví z jiného vlákna? ("Dávám téhle burze jedno, maximálně dvě pokračování"...)
Po zkušenosti z premiéry jsem už na druhou tuhle burzu nešel a jak tak čtu reakce, bylo to to nejlepší, co jsem mohl udělat. Počkám si na Aquaterru...
Snad tam kromě párku seženu i něco jiného :-)