Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám veliký problém s Boa.

Dobrý den.
Mám dotaz? Co se stane když mi žena postříkala boa ironem?
Ona čistila skla na terárku, zapomněla se a hada začala rosit, najednou výkřik a hrozný omluvy. Tak jsem ho okamžitě vyndal a osprchoval, vyčistily jsme mu terárko a dali zpátky. No není na odstřel? (žena).

No tak určitě víš,že had má šupiny a méně propostnou kůži než člověk.I oči má kryté kůží.Takže bych v tom neviděl problém.Prostě ho opláchni pod vlažnou vodou a je to.Když můžou lidi chlastat iron přelitý přes chleba,tak ti had určitě nechcípne;-)

pratele,ja nechci kritizovat nebo moralizovat, ale opravdu mne obcas zarazi vylevy nekterych z Vas...
To marbos: zena to jiste nemyslela zle, taky se ti na ty terarka mohla vyprdnout a nemusela je cistit vubec....Co ja vim tak iron je myslim z lihu, takze to snad az zas takovy problem neni...
Trosku mne mrzi, ze se poradna meni na chat....Vsimnete si, ze se nejen zde v tomto vlaknu resi problem v cca peti odpovedich a zbytek jsou "plane plky".....
Snad by pomohlo zridit i chat, kde by jsme se mohli vykecat a nemuseli tim zapraskavat diskuzi.
Redsnake