Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se zahrabávají (původně Prosím odpovězte....)

Dobry den jak jsem hledal tak jsem hledal ale nenašel sem nikde to proč se pavouk zahrabe pod nějaký předmět....ten muj je to smitka.vlezla pod svuj ukryt (rolka od zachodoveho papiru) misto donho ktery lezel na vrste hliny a nevím jestli to není nějaká chyba...a taky to co znamená ta černá skvrna co ma na zadečku mam ji v 6.sv a jsem začátečník tak bych byl rád kdyby mi někdo poradil.děkuji

[mod]Změna předmětu, původně: Prosím odpovězte.... (VH)[/mod]

P.S. Češtinu neopravuji.

no terarium je naněj trošku velké ale neměl jsem srdce na to nechat ho v te titěrné krabičce v které jsem ho koupil a mam strach jestli zpoza te rulky někdy vyleze protože se tam zabarikádoval tak že tam nemá východ.a chtěl bych se zeptat jak tady mám vložit fotku?