Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvláštní chování štíra???

Zdravím.
Jasně, možná o zvláštní chování nejde, ale musím to napsat takto, abyste se mi na to podívali a třeba jste se s tím už někdo setkali. A nebo mi první z vás poví, že je to úplně normální.
Prosím, mám pár Heterometrus spinifer. Samičku už mám dlouho a samečka jsem teď kupoval na burze v Brně. Když jsem je dal k sobě, vše proběhlo v pořádku. Seznamování bylo sice lehce akční,ale jsou spolu a vše je, jak má :
[http://img524.imageshack.us/img524/6590/heterometru sspiniferprld4.jpg]

No, jenže mě lehce zaráží, že sameček se celou dobu zdržuje pouze a jen na tom místě v teráriu, kde je na fotce. (vlevo). Každý den i noc, pořád je v blízkosti misky s vodou. Minulý samec stejně jako samička si rádi někam zalezli a byli tam celou dobu, ale tento je pořád doslova na očích.
Prosím, jestli je to normálně, uklidněte mě. A nebo jestli někdo ví,co by k tomu mohlo vést, poraďte. Děkuji.

Zdarec, zkus taky spíš udělat dva úkryty, jeden kde bude zemina sušší a druhý kde bude navlhčený, ať mají štíři možnost volby kde se schovají. Jo a jestli máš ten vršek od flašky jako napáječku, tak bych chtěl vědět jak se tak velkej štír z tohodle dokáže napít. Vršek od flašky mužeš použít u nějakých menších štírů. U heterometrusů bych použil nějaké víčko od sklenky (přesnidávky), nebo tak něco, tohle je moc malý. Nemaj šanci se z toho napít.