Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zalepená víčka

Ahoj lidičky potřebovala bych poradit s mojí malou želvičkou.Mám jí teprve měsíc a jsem začatečník.
Už dva týdny má přetáhla víčka bílou blanou a nechce mi nic žrat.Teď jsem jí koupila vitamínové kapky
TERRAVIT fluid myslíte že jsou dobré?Je ale čilá ráno si samá vyleze s domečku nahřeje se pod uv žárovkou
a pak se prochází po terárku.Někdy ale hned po nahřátí zaleze zpět do domečku a vyleze až další ráno.
Prosím poraďte mi co mám dělat.moc vám děkují za pomoc Martina

tak už začína papat ale oči má ještě zavřene.koupila jsem ten ophthalmo-semponex tak doufám že to pomůže.ale ještě mi dělá starost to že mi žere písek.včera se vykadila a byl to samy písek neuděla ji to nic?nevím jestli ji dávám spravnou stravu jestli ji nic nechybí.je dost malinká a bojím se ať se ji nic nestane.můžete mi poradit co bych takému mladěti měla davát.

myšpulín: tak máš štěstí,že už začíná růst lupení, pampelišek je všude plno, jitrocel už taky najdeš,takže i kdybys krmila jenom zelenou směsí z venku,tak je to si myslím to nejlepší.Hlavně se vyvaruj veškerých salátů,špenátu a ovoce.Pokud bys měla zeleného z venku z nějakého důvodu málo,tak můžeš doplnit čínským zelím. Do misky nadrcené skořápky,aby si mohla v případě potřeby zobnout a určitě se to zlepší.;-)