Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Combinal A+D3

Všechny zdravím. Koupila jsem dnes želvám Combinal A+D3. V návodu píší, že se má kapat do vody k napájení, někdo ale tvrdí, že přímo jednu kapku na tlamku (1 x měsíčně). Já bych se tedy chtěla zeptat, co je pravda a jak to mám praktikovat.

Zdravim
Jestli se muzu pridat a zeptat se? Koupil jsem nejake vitaminy a mnozstvi D3je uvedeno na kg. Presne 20 000m.j./kg. Mam to chapat tak ze kdyz vezmu priblizne ze 1kg je 1000ml tak v jednom ml tohoto pripravku je 20mj D3 ?
Dekuji

Ptam se proto ze se mi to zda zase naopak prot Kombinalu a+d3 hrozne malo. Lahvicka je 20ml to by znamenalo jednu celou lahviku za mesic pro mladou zelvu 250g (podle prvniho prispevku od krokodyla) to by bylo tech 400 m.j. Davkovani tohoto pripravku je vsak jedna kapka denne. To pak vychazi (15kapek = 1ml) 2ml za mesic a jen 40 m.j D3.