Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč muže leguán zelený kousat?

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s kousajícím leguánem. Má terárko d160xhl80xv140cm,
baští dobře, z terárka ho vyndaváme. Sedává v kuchyni kde se pohybujeme. Tam ho hladíme, krmíme, bereme ne ruku.Před 2měsíci začal kousat.Ožene se za rukou a mrská ocasem, nebo ho máme na sobě a on si 2x lízne a pak rafne.Kouše i když nám sedí na hlavě. Nevíte někdo co s tím??? děkuji.

Tak sa s vami zase o rok delím o skúsenosti.. (leguán Zizi)
Je to skoro určite tým obdobím párenia ;)
Už tretí rok, skoro na den rovnako!, je to vždy to isté..
Zhubne, kouše, nechce žrat, nechce z terárka von..
Tento rok zasa. Takže ako vravíte - treba to pretrpiet :)