Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ostravska burza

:))uz jsem z burzy doma a mam parek krasnych koralovek mexickych albinu..3 roky stare..zajimalo by me kolik z vas tam bylo?a co jste poridili..jinak mozna by o chtelo uvolnit vice prostoru nedalo se tam chodit ostatne jako vzdycky...ale jinak bylo to skvele::) az dorazi mamka s fotakem tak sem supnu nejake

loading...

Byli tam pavouci..hodně E.gutatta,Hroznýši,1 malá Vipera(víc jsem nenašel) mastomyši kuřata myši holata,pavouků hrozně moc,taky dost p.m.b. albino,1 stůl s rybkama,brouci a červi,příslušenství do terárií..velký výběr terárií,knihy a nejen cz,Regiusky(jeden chlápek tam koupil dospělou Regiusku za 1500 či za kolik s bílými fleky místo šupin po tělě a nechával si radit ohledně krmení.:-x)

Corallus tam byl jen jeden- pod druhovým názvem Koki nebo tak nějak:-D ..byl to dospělý samec ruschenbergerii za 1000. Čisté imperátory jsem neviděl- jen mixy, hetera, pastel. Nějaké fotky můžu hodit zítra, ale nefotil jsem já, takže nevim co je na nich. K vidění byl i Carlos a MF, samozřejmě Navay ;-)

Svoji výšku nemusíš ničím vyrovnávat, tu tím charizmatem a intelektem pouze podtrháváš:o) Já mám ráda kluky, co nejsou o moc vyšší než já:o))) Já se ti ani nedivím, že sis mě nevšim, já se v davu ztrácím. Taky jsem si říkala, jestli se na tebe nemám vrhnout :-D ale mému příteli ani tvé přítelkyni by se to asi moc nelíbilo :-D Radši jsem zůstala v anonymitě:o)

Já jsem jel hlavně se podívat, pokochat těmi krasavci, udělat pár snímků sle nedalo mi to a nechtěl jsem odjet s prázdnou jako vždy:-D. Aspoň nějaký ten škorpion a sklípkan udělá radost. Chtěl jsem si dopárovat Hroznýše královského albínem ale cena byla 16.000,- za mládě a tolik jsem sebou neměl3-[. ale neva příště pojedu zase, bylo super

Bylo opravdu super! Snad hodinu jsem hledala E.g. anery ale nikde nebyla. Už jsem byla tak zoufalá,že pojedu domů s prázdnou a nakonec jsem koupila L.mexicana, krásně pravidelné zbarvení. A dělá mi od počátku radost - když jsem ji přivezla a nechala v klidu obhlídnout její nové bydlení , tak jsem ji nabídla holátka, vzala hned a rovnou 3! Je to velká radost:-[:-)

Akorát nevím dvě věci:-) Za prvé - pohlaví (je moc malinká) a za druhé jestli je to mexicana mexicana nebo mexicana greeri..Ale to není tak podstatné, ale pohlaví později budu chtít určit..Ocas má takový dlouhý, tenký, ale jak říkám - je to ještě mimino:-D

:-Dja tam nikoho nepoznal koukam hodne po zviratech..na holky muzu koukat cely rok:-[..no mam cislo na nejakeho chovatele co tam prodaval koralovky ze je z hrabuvky...tak ho klidne muzes nechat u nej osondovat taky bych se to rad naucil sam si an to netroufnu..

No zdarec lidi, tak já koupil údajně 1,2 štíry Lychas mucronatus, ale bohužel je to 0,3. Až bude nabitý foťák tak přihodim foto sem a i na forum o štírech. No lidí tam bylo k vidění dost, takže fajn pokec. Nevim esi se mi to zda ale burza slabne co se týče jedáku, nic moc, co sem viděl tak jenom B. arietans 1ks, pak skupina V. aspis, V. ammodytes, skupinka T. albolabris a to bylo vše, takže fakt nic moc.

Kolar: tož tebe sem vubec neviděl nikde.

pro MF: já tam chodil pořád dokola a viděl jsem jen viperu....Jo a Kolar odkud jsi??Já ze Zábřehu..nemohl by jsi napsat něco víc k tomu chovateli z Hrabůvky???Potřeboval bych vědět pohlaví Regiusky..Zde můj email: m.tany@seznam.cz.Díky

No ja tam potkal dost lidí, ale spíš jen ty, které znám už delší dobu, tak si jich všimnu. Jediného člověka kterého sem tam potkal a viděl ho poprvé, krom fotky z vlákna Vy a vaši hadi tak byl malpolon. Je to za těžko takhle tam někoho potkat a poznat v tom davu a ještě když se díváš hlavně po zvířatech.

Kolar: jo přideš teda na tu stanici v ten čtvrtek??

tess:no tady MF je z poruby a umi sondovat a ten z hrabuvky mam na nej cislo...jinak koralovky maji 3roky(tvrdil chovatel)maji uz skoro 90cm takze mozna budou mit mlade
MF:jeste ti dam vedet ale predbezne jo..nevim jesti s hadem ale rad bych se zasel kouknout.