Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ostravska burza

:))uz jsem z burzy doma a mam parek krasnych koralovek mexickych albinu..3 roky stare..zajimalo by me kolik z vas tam bylo?a co jste poridili..jinak mozna by o chtelo uvolnit vice prostoru nedalo se tam chodit ostatne jako vzdycky...ale jinak bylo to skvele::) az dorazi mamka s fotakem tak sem supnu nejake

loading...

Corallus tam byl jen jeden- pod druhovým názvem Koki nebo tak nějak:-D ..byl to dospělý samec ruschenbergerii za 1000. Čisté imperátory jsem neviděl- jen mixy, hetera, pastel. Nějaké fotky můžu hodit zítra, ale nefotil jsem já, takže nevim co je na nich. K vidění byl i Carlos a MF, samozřejmě Navay ;-)

Svoji výšku nemusíš ničím vyrovnávat, tu tím charizmatem a intelektem pouze podtrháváš:o) Já mám ráda kluky, co nejsou o moc vyšší než já:o))) Já se ti ani nedivím, že sis mě nevšim, já se v davu ztrácím. Taky jsem si říkala, jestli se na tebe nemám vrhnout :-D ale mému příteli ani tvé přítelkyni by se to asi moc nelíbilo :-D Radši jsem zůstala v anonymitě:o)

pro MF: já tam chodil pořád dokola a viděl jsem jen viperu....Jo a Kolar odkud jsi??Já ze Zábřehu..nemohl by jsi napsat něco víc k tomu chovateli z Hrabůvky???Potřeboval bych vědět pohlaví Regiusky..Zde můj email: m.tany@seznam.cz.Díky

No ja tam potkal dost lidí, ale spíš jen ty, které znám už delší dobu, tak si jich všimnu. Jediného člověka kterého sem tam potkal a viděl ho poprvé, krom fotky z vlákna Vy a vaši hadi tak byl malpolon. Je to za těžko takhle tam někoho potkat a poznat v tom davu a ještě když se díváš hlavně po zvířatech.

Kolar: jo přideš teda na tu stanici v ten čtvrtek??

tess:no tady MF je z poruby a umi sondovat a ten z hrabuvky mam na nej cislo...jinak koralovky maji 3roky(tvrdil chovatel)maji uz skoro 90cm takze mozna budou mit mlade
MF:jeste ti dam vedet ale predbezne jo..nevim jesti s hadem ale rad bych se zasel kouknout.