Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský

Zdravimvsechny. mam problem cim mam krmit Boa, maji úriblizne neco oklo 1,8 m. Posledni dobou je kmrim dvouma tpokanama ale vzdycky je vytravi do 10 dnu...mam do taz jestli si myslite ze by mohli sezrat mensiho kralika nebo jestli mam davat spise 3 nebo 4 potkany jednomu. posilam vam fotku abyste vedeli jak jsou priblizne velici.

[http://img504.imageshack.us/img504/8324/snmek039wz 0 .jpg]
Změna kategorie, původně: Hadi (halapremek)
Změna předmětu, původně: Hroznýš Královský (halapremek)

Tak nakonec mi to nedalo a dal jsem mu i tu druhou. Už ji ale nesežral s takovou chutí jako toho prvního, toho i když byl čerstvě zabitej tak ho škrtil. Tu druhou jen zblajzl. Tak uvidíme snad je tam zítra nenajdu vyvrhnuté.