Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Křeček Džungarský

Zdarec všichni....přítelkyni jsem koupil džungára a říkáme mu Šermen, naž jsme zřejmě zjistili od chytré kamarádky že je to samička....Dotaz zní, je možné že je to někdy nejprotivnější křečice na světě, někdy nemá náladu a strašně na jakýkoliv kontakt prská, převaluje se na záda a kouše...a někdy zase celkem vklidu ji vytáhnem ven a pouštíme ji na stůl na procházku...je to normální s tím kousáním a prskáním, přítelkyně již kdysi několik křečků měla a tvrdí že takhle protivný nebyl žádný...a taky vůbec nelítá v kolotoči.....Dík za odpověď

...a jak se tam vaří tak ona pořád žere a žere......

Nechceš tím snad říct, že tý svý Šermici dáváte jídlo které si sami vaříte:?::-?:x: Jinak nikde není napsáno, že každý křeček musí běhat v kolotoči - třeba ho to jednoduše nebaví. Všichni lidé také nechodí na řetízák, někteří ho sice milují, ale třeba já na něm nikdy nebyl a vůbec mi to neschází :-D Ta tloušťka může ale znamenat také březost, možná proto je tak hladová a vyhýbá se kolotoči. Možná se za pár dnů dočkáš od křeččice křeččáčat :-D:-D:-D

Stím našim jídlem to beru jako divnou poznámku, ale šlo mi o kuchyňské prostředí, kde se střídají různé chutě a vůně......jestli tohle nemůže mít vliv na žravost....a stěmi malými svišti (křeččáčata :-D) to asi neklapne, jelikož je jedináček a máme ji už od vánoc.....takže z toho mi vychází že máme doma pěkně náladovou ŠERMICI.....

Ta poznámka nebyla podle mě vůbec divná. Mylel jsem to tak, že upravená lidská potrava není pro křečky zrovna to pravé ořechové, takovou svíčkovou s knedlíkem nebo pečenou husou bys té své Šermici asi na zdraví nepřidal... :-D Ty křeččáčata to asi opravdu nebudou, jestliže je jedináček, musel by do ní vstoupit duch svatej. Nejspíš tedy bude jen pěkně rozežraná :-D:-D