Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Extatosoma tiaratum - inkubace vajec

Ahoj, s tímto dotazem bych se chtěl obrátit na osoby, které už někdy měly snášku vajíček těchto potvor a podařilo se jim je odchovat... Mám totiž doma 6 vajec od kamarádčiné Extatosomy a vůbec nevím jak poznat jestli se v nich něco inkubuje nebo jesti je jen rosím jak idiot už 4 měsíce:-D:-D:-D... jsou v teploučku nad lampou od užovky (mají kolem 28°C a vlhkost udržuju nejvyšší jak jen to jde...)občas se na vajíčkách objeví hnědé skvrnky které se stěhují...plíseň to není, to mám zmáklý:-D tak prosím kdyby někdo věděl jak to poznat byl bych rád...nechce se mi zbytečně nějaké vajíčko masakrovat abych se díval dovnitř;-):-D

Milý Adame.vajíčka se ti určitě vylíhnou ,protože samičky kladou vajíčka sami od sebe, ale vždy to budou zase jen samičky. Pokud je oplodní sameček jsou ve stejném počtu samci i samičky.teplota stačí 20-26 C.