Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Terarium

Vadilo by kdyby uzovka cervena mela terarko 180x60x80???plne vybyveny ukryta tri vetyvky a jedna velka vetev,...je tam toho hodne ve stene je hodne ukrytu a taky dve nadrze z vodou jedna mala a jedna velka vadilo by tak velke tararko z takovym vybavenim ??? pls napiste :)

DanKanFan mi mluví z duše. Jen ještě dodám, že moje guttka začínala jako 3Ocm dlouhá tkanička v terku 80dx40hx50v. Má ho dodneska. Měla tam různý možnosti úkrytu, ale vyhovoval jí převrácený květináč. Krmila jsem před ním, problém nebyl žádný. 2x se schovala do lignocelu, ale stačilo prošátrat substrát a byla na světě. Vystresovaně nevypadala. Dneska je to klidnej sebevědomej a v podstatě přátelskej had. Jinak chtěla jsem jí jako dvouletý pořídit terko 160x40x50, ale zatím dostali přednost jiný hadi a ještě ho ani nevyužije, takže se dočká časem. Ale řekla bych, že každej živější had využije prostor co to dá a nic mu není příliš velký. Vidim to na naší tmavce. Kdyby měla k dispozici celý byt, zdemoluje ho k nepoznání během jednoho večera jak v něm bude pobíhat a čuchat.