Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tera veterináři

Zdravim všechny tera šílence:-), mám takový docela důležitý dotaz a budu moc rád když mi někdo odpoví, vůbec sem ho tady nenašel a tak se na vás obracím, dejte mi tipy na super doktory, kteří teraristice rozumí, v mém okolí, jsou právě tací, co mi říkají: hýbe se to, žere to,takže je to zdravé, potřebuju nejakeho medika, spis se zamerenim na suchozemské zelvy, ale tera je taky dobry, pomozte, za odpověd předem dík:puff:, Středočeský kraj, Praha

Asi by to bylo v řádu maximálně několika set (záleží na ceníku konkr. pracoviště a na množství a druhu použité létky, resp. na váze zvířete, ale morčata jsou hodně citlivá, takže jim stačí zřejmě mnohem menší dávka než psům - myslím na 1 kg ž.hm.). Upřímně, znám daleko nejlevnější způsob, ale je lepší, když u toho majitel není:-/