Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem anomálie při krmení

zdar, mam 7 mesicu staryho hroznysovce duhovyho, od posledniho krmeni uz je to skoro 14 dni (udajne). Tedka jsem poprvy chtel krmit, ale had neni schopnej si mys zakousnout a obmotat, vzdycky se mu vyvlikne. Tak jsem musel mysku tlouct o stenu vany dokud nebyla skoro mrtva, ted uz si ji had konecne uskrtil ale uz pul hodiny akorat jen tak lezi s tou mysi sevrenou a nechce se mu ji proste sezrat. Predpokladam ze absenci hladu to neni, tak cim by to mohlo jeste byt?

Tak hadice se mi dneska svlikla, vubec predtim nedala znat ale. No to vsechno vysvetluje, mam tedka ale jinej problem :D se svlekem ji slezly z hlavy i nejaky supiny (z mist kde byla trochu odrena), takze tam ma tedka nehezky bily fleky. Muzou tyhle supiny nekdy dorust?

plisen prece nevyroste za hodinu, nejdriv jsem myslel ze je to nedosvlecena kuze ale pri blizsim zkoumani jde videt ze tam nema supiny, a asi ji boli kdyz se toho dotykam protoze se pritom skube

tak to je dobre ze to ma dorust a doufam ze se tak stane, protoze to vypada hrozne ::)