Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

Pořizuju si korálovku sedlatou a mám pro ni vyhlídnuté terárium exo-terra 60x45x45...myslíte že jí to bude stačit??? Nebo je lepší si nechat udělat terárium na míru??

Já mám také exoterácký 90x45x45 přesně pro korálovku a tahle velikost vůbec není špatná, z terka mi zatím neutekla, akorát jsem zadělal průchodky pro kabely za zadní stěnou, ona se tam prohrabávala potvora. Jinak jsem s tim terárkem spokojen. Ale pokud chceš kupovat to terko 60x..., tak raději jdi hnedka do míry okolo těch 90x..., mám sinaloeku měsíc a roste jako z vody.

Mám pohromadě 3 sinalojky a bezproblémů. Jen při a těsně po krmení si musím dávat bacha. Dokonce i v náhradním bydlením, když jsem jejich terko předeělával, byly ve stísněnějším prosotoru a aúplně v pohodě. Bacha bych dával hlavně u malejch hadic. VH

:-)pesne jak tady bylo napsano.Nemeli by byt spolu jak jsou hodne maly a pri krmeni to fakt neni sranda uz jsem je od sebe odeloval ale tak ze kazdy drzel mys z jiné strany a dahali se o ni.Hadi jsou spolu uz delsi dobu navic maji vcelku velke terarko takze jsou v pohode zatim neni velky problem jsou to strasne klidni hadici a hezci prikrmeni je fakt potreba davat pozor.Ale jsou fakt pekne zravi hodim k nim mys a po 10 sec uz vylezaji z ukrytu a jdou lovit.skoda je ze jim to zatim moc nejde no..hold je poznad kdyz puvodni majitel krmil bud mrtvyma a nebo v malem boxu a i tak obcas jso hadi nemehla