Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fotky nemocí a zranění

Nechtělo se mi to nazvat "pochlubte se", ale myslím, že by to mohlo třeba někomu pomoct k určení diagnózy nebo aspoň jako hrozba. Vkládejte sem fotky zranění a nemocí svých svěřenců. Sama začnu.

Tohle je plíseň u krajty královské...
[http://img245.imageshack.us/img245/4365/jakvypadpls etm2.jpg]
[http://img245.imageshack.us/img245/6977/plseupina2q s7.jpg]

A takhle dopadá svlek (a šupiny) při hypervitaminóze (konkrétně vit.A):
[http://img510.imageshack.us/img510/3734/upiny1ir9.j pg]
[koenlg5.jpg]

to je hrozné a to se opravdu stalo ? to je jneuveritelné jak dokaže člověk ublížit hadovi no hruza . a mohu se zeptat o co je jedna jako co to je za poskození ? ptám se proto protoze jsem to jeste nikdy nezazila
dekuju za odpoved predem K. Svitilova na email zelvicka35@seznam.cz

Tak to má ta má samice za sebou.Volala jsem dnes veterináři ať dojede že se mi holka nelíbí.Okamžitě dojel a jak zazvonil samice začala zvracet pěnu(sliny)a do pár minut bylo po ní.Udělali jsme pitvu a všechny orgány byli v pořádku,začervená nebyla,ledviny ok jen na srdci měla trochu vody.Tož nevím.Bylo to strašně rychlé.Máte někdo podobný případ?Mělo by jí být 5let,váha byla stejná jako když jsem ji dovezla(4700g),délka 2,5m.Jen ta kůže ji byla jako veliká a stále pila.Jelikož nyní nemám na laboratorní rozbor dala jsem ji na mražák a pošlu vzorky později.Je mi to záhadou.

Z mrazeneho zvirete uz se takrka zadne poradne a o necem vypovidajici lab. testy udelat nedaji...pokud pila - ukazovalo by to na problem s ledvinami nebo nejaky probihajici zanet. Nemela drive nejake podivne "cuky" nebo trhave nekoordinovane pohyby?

co jsem jí měla lehávala tam skoro pořád,nahoře na květináči s žárovkou má takovou poličku. Ale když se svlékla,tak měla asi nějakou citlivější kůži a tohle se jí udělalo. Koupala jsem jí každý den v řepíku,mazala betadinovou mastí,celé se jí to oloupalo. A teď se svlékla a není po tom ani památky. Naštěstí! Tu žárovku už nezapínám a ona už tam ani neleze.