Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umrti hada

dobry den,mela bych dotaz?mame uzovku cervenou cca 1rok a meli jsme druhou starou cca 3mesice.meli jsme je spolu v jednom terariu asi mesic.vse bylo ok az dnes rano jsme se probudili a ta mladsi byla mrtva.lezela tam pulkou tela na boku a druhou na zadech,byla divne zkroucena a telo mela stocene jakou je vzorek od sroubu.myslime si ze ji ten starsi uskrtil.muzu se zeptat jestli je to mozne??? ten mladsi byl pohodar,ten starsi je prudsi,nenecha se napoprve chytnout ale az je v dlani tak je ok.ten starsi byl dele ve zverimexu tak je mozne ze byl vystresovany od tama??? ten mladsi tam byl cca 2 tydny.predem diky za odpovedi.

Po přečtení celého tohoto velmi zajímavého a poučného vlákna mi nedá, abych také nezareagovala:-) Moje korálovka, která má 52cm žere 1x týdně 1 osrstěné myšátko.(od svleku do svleku vyrostla podle měření o 6cm) Minulý víkend se mi svlékla a už těch pár dní před svlekem nežrala, takže krmení mělo nastat tento týden, jenže šéf mi přehodil služby a dal mi celý týden denní 12h služby, takže zajet koupit myš by bylo pasé. Ve středu už jsem to ale psychicky nevydržela a požádala šéfa o dopol.náhradní volno, abych mohla jet koupit myš:-D Dostala ji tedy po 14dnech, určitě to pro ní nebylo tak hrozné jako pro mě, já z toho byla úplně vystresovaná, že jí nemůžu dát napapat:)) A ještě poznámka na ty zverimexy - mám bohužel tu samou špatnou skutečnost.Zrovna jak jsem teď byla pro tu myš, tak jim přivezli nové hádky - 5 mláďat hroznýšků, nějaké užovky a korálovky - ty už ale velké. Když jsem viděla, že cca 80cm korálovce dávají 1 malé holátko, tak mi to nedalo a zeptala jsem se prodavačky jak často ji krmí a ona na to - 1x měsíčně tohle jedno malé hole::):-? No co na to říct? Chudáci hadíci3-[