Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umrtí chameleona...!!!:.(

Dobry den,
chtel bych se zeptat jake pak nemoci maji chameleoni calyptratus...?!
Z niceho nic mi mlada tak kolem trictvrte roku zacala lezet na zemi byla cerna a apaticka a najednou umrela...
chci se zeptat co by to mohlo mit za nasledek...budu si kupovat jinou ale chtel bych tomuto predejit...!!!dekuji za rady!!!

Včera si psal, jak se léčí paraziti u chamíka? No nejčastěji chameleoni umírají na přemnožení kokcidií...každopádně než si koupíš dalšího, asi by nebylo naškodu začít pořádně študovat. Co přesně vedlo k jeho smrti ti nikdo neřekne, vzhledem k minimu informací to mohlo být milion různých věcí.

no prave...hned jsem vydezinfikoval terarko....on byl nejak nemocnej uz driv ale sel jsem s tim za vetem a on mudal injekci a rekl ze by to melo byt dobre...take bylo uz byl v poho a najednou z niceho nic tohle...?!prave ze studovani jsem dost toho precetl...a delal jsem vsechno co se kde psalo aby neumrel...:-(

terarko je skrinove....plne vybavene - zarovka zarivka umele kytky, zral cvrky obcas jsem mu hodil nejakeho cerva...ale to jen malo cetl jsem ze po nem pribiraj a ze to neni dobre...vse bylo vzdy obalene ve smesi vitaminu a mineralu ktere jsem zakoupil ve zveraku ktare mi tam poradili...!!!
byl apatickej, nemel vubec silu a z prdelky mu zacala tect krev nez zemrel...:-(tu jsem hned odstranoval...zemrel mi v ruce...:-(zitra jsem mel jit s nim za vetem do milevska kterej je na exoty...!!!