Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon a agamy

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je reálné, aby byli společně v jednom teráriu o rozměrech v:120cm, š:130cm h:75cm chameleon a dvě agamy vodní. Děkuji za odpověd.
[mod]Změna předmětu, původně: chameleon a agamy - vzor žena :) VH (Terénní věda nádhern)[/mod]

Zdravím, mám taky stejný názor, zvířata v žádném případě nekombinovat - chameleon by dlouho nevydržel, utýrali by ho psychicky k smrti a také by se mohl i utopit v bazénku. Nevidím ani moc vhodnou kombinaci agama + leguán, je nemožné, jestli chceš být opravdu chovatel a ne trýznitel, tato zvířata spolu chovat i v dospělosti. Pro takové ještěry bych doporučoval pro každý druh své terárium! :-)