Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Noví moderátoři

Chtěl bych tímto představit nové moderáterské trio na naší poradně,popřát jim pevné nervy a co nejméně zákroků.
Tento matrix je potřeba čím dál tím víc sledovat,a "přeprogramovávat" mluvil jsem o tom s vědmou (GG)a ta mi řekla,že ti praví "vyvolení"jsou: Melda,Knoxville a Halapremek.

Gratuluju k "odpojení" a dík za celou poradnu. :-D

doufám, že se nebudete zlobit, ale jen chci moc poděkovat za tyto stránky.
Objevil jsem je teprve včera a už jsem je dost pročetl. Jinak jsem sám chovatel Python regius - 2 roky. Taky jsem se chvilkama pohyboval na MAGEU a IFAUNE, ale opravdu klobouk dolů před TERA PORADNOU - skvělá, propracovaná a dobře hlídaná a moderovaná poradna.

jen tak dál ......... budu Vás sledovat :)

zdraví JARDA