Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte s výběrem hada

chtel bych se zeptat mam doma hroznýšovce duhového pár krajt královských a pár gutek a ted nevim co si mam poridit mam terarium 6m-3m-2m a chtel bych tam bud tmavku nebo anakondu velkou nebo mřížku reknete jak je ktera agresivni vhodnejší kolik stojí atd:-)
Změna předmětu, původně: pomocte s výběrem (halapremek)

loading...

no ja nemam fotak a je mi 12 let to terarium mame napul s tatou a rekl mi ad si s techto hadu vyberu az budu mit fotak tak dam vedet tatka driv nemnel rad hady jednou mi mamka dovolila hroznu pak uzovku a tatovi se to zacalo libit a tet ma krajtu kralovskou.a anakonda nebila bi spatna rekneti mi o ni neco

Pro me by to byl tezkej vyber, ale bral bych mrizku a anakondu;-) anakonda ani nebyva tak velka jako treba mrizka nebo i tmavka, ale samozrejme muze dorust poradnych rozmeru kdyz mas stesti a spravny pohlavi:)) jestli o ni neco budes chtit tak tady je muj mail jarek.karhan@seznam.cz nebo v profilu mam icq.

S agresivitou to je tezky...kazdej had muze byt agresivni:-) Chce si to vybrat z vice kousku. Ale obecne nejmin agresivni je z techto tri jednoznacne tmavka. Nejvice narocny na podminky je zase anakonda a mrizka je zas nejvetsi:-D Zalezi na co si s tatkou troufnete...
To terko nebo pokoj pro ne je vetsi nez muj pokojik:))