Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Přenošený" svlek?

Čáu všem,před třemi dny se podívám do terária a na hadovi bylo jasně vidět,že se bude svlékat,zakelené oči a vybledlá barva,dnes se podívám a bez toho,aby se had svlékl,tak vypadal zase normální.Je něco špatně?

Zdravím,píši sem jelikož název nového vlákna bych dal asi stejný. Měl jsem nachlazenou kobercovku (sice ještě trochu je, ale to bude za chvíli úplně vyléčené) jelikož hodně zhubla a nechtěla žrát tak jsem s ní zašel za známým chovatelem a on mi zdělil něco v tom smyslu jako "přenošený" svlek, že má na sobě starou kůži a že se musí svléknout a poradil mi abych ji koupal ve vlažné vodní lázni, že jí tím pomohu. Máte s něčím takovým zkušenosti?

pokud už zaschnul maz mezi vrstvama kůže tak koupaní nepomúže jestli je to tak asi byto chtělo veterináře a píchnout vit a na nové vyprovokování svleku a v terarku nechat úkryt s rašeliníkem nejlépe na topném kameni a mech hlídat aby nevyschnul staloseměto u curtusky když jsem v letě odjel pryč a vypadala jako olezlá koupání nepomohlo tak jsem valil k doktorovi dostala myslim žeto bylo a asi za 14 dní znovu zmodrala naložila se do vody a pak šlo všechno dolu