Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Přenošený" svlek?

Čáu všem,před třemi dny se podívám do terária a na hadovi bylo jasně vidět,že se bude svlékat,zakelené oči a vybledlá barva,dnes se podívám a bez toho,aby se had svlékl,tak vypadal zase normální.Je něco špatně?

pokud už zaschnul maz mezi vrstvama kůže tak koupaní nepomúže jestli je to tak asi byto chtělo veterináře a píchnout vit a na nové vyprovokování svleku a v terarku nechat úkryt s rašeliníkem nejlépe na topném kameni a mech hlídat aby nevyschnul staloseměto u curtusky když jsem v letě odjel pryč a vypadala jako olezlá koupání nepomohlo tak jsem valil k doktorovi dostala myslim žeto bylo a asi za 14 dní znovu zmodrala naložila se do vody a pak šlo všechno dolu