Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paraziti

Dobrý den,
mám doma 2,5 roku starého samce agamy vousaté.Zjistila jsem v trusu krev,tak jsem trus poslala na rozbor,tam zjistili výskyt více parazitů a prý i katar střev,tak byla stanovena léčba antibiotiky a entizolem.V době léčby agama přijímala potravu velmi málo a teď týden po léčbě se zhoršila mnohem víc nežere,snaží se pohybovat,ale má takové trhavé pohyby a dnes má také hrozně nafouklé břicho zkoušela jsem ho dávat do vody aby se vyprázdnil,ale nic.Prosím nesetkal jste se s tím někdo?Veterinář mi řekl ať podávám uměle masovou přesnídávku a že se uvidí,ale nechtěl ho ani vidět,že prý neví co jiného.Prosím poraďte díky moc.

Myslím že agama je už asi mrtvá už je to skoro 13 let starý příspěvek nemyslím si že si že někdo odpoví pokud máte problém počkal bych na odpověď lucifera ten ohledně agam rád a dobře poradí případně vložil nový příspěvek s novým dotazem a pořádně rozvést svůj problém :-)