Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krokodýl

Kam se ztratil krokodýl? Možná jsem něco prošvíhl, ale už jsem ho tu dlouho neviděl :-( ..... většinou radí mezi prvníma. Odjel někam na výpravu nebo jsem ho jen přehédl?
Třeba jsem nějak vlezlí, ale zajímá mě kam zmizel :-?

Čauvec, je to na delší vyprávění, budou i fotky, nebojte. Bohužel jsem víkend před odjezdem do Maroka "přišel" o foťák a už jsem to nechtěl nějak na poslední chvíli lámat přes koleno, tak budu těžit s kolegů, ale o obrázky vás nepřipravím. Chvilku ale bude trvat než to dám dohromady a vyřeším vlastnická práva na fotografie;-). Tak se těšte.