Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Achatiny

Ahoooooj, mám toho doma fakt už hodně. Ale zvířátek není nikdy dost :-D. Tak mě napdlo si pořídit jen tak pro radost a malou náročnost tyto největší šneky světa. Na druhu mě vcelku nezáleží.... Jen bych chtěl vědět: zda se dá všemi achatinamy krmit, kdy dospívají, jaká je náročnost množení, názory o podkladu se liší takže co volíte vy, rozměr terária pro 2-3 jedince. Ď...:)):-p

Ahojky taky se na ně chystám. Chtěla bych mladými krmit agamy. Takže bych byla ráda, kdyby mi někdo poradil, jestli jsou vhodné jako doplňkové krmivo. Podle toho co jsem se dočetla, tak obecně dospívají ve velikosti zhruba 8cm (ulita). Náročnost na množení myslím velká není a jako podklad volím lignocel. Budu je mít v transparentním boxu z Ikey. Velikost zhruba 39,28,28.