Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acrochordus javanicus (BRADAVIČNÍK JÁVSKÝ)

Zdravím,
nechováte někdo tyto užasné hady? Klidne i jiný druh trěba Acrochordus granulatus.
Uvažuji že si ho pořídím ale na internetu je toho o nich dost málo, hlavne zkušeností chovatelů kterých se většinou řídím. Někde jsem se dočetl ,,Při chytání musí dávat pozor, protože karung, ač není jedovatý, je velmi kousavý a způsobuje hluboké rány v kůži i ve svalstvu:x:" a taky co je pravdy na tom že přijímá potravu jen ve vysokém sloupci vody? jakýmy rybamy krmit a jak vybavit terárium.Popřípade foto. Děkuji:-):-D

Jo jsou to perfektní hadi, taky jsem z nich byl unešenej, teda ještě jsem...;-) neodolal jsem a když je tenkrát zoopet nabízel poprvé, tak jsem si jednoho Ch. granulatus pořídil...dělal mi radost do druhýho dne...:.( teď je naloženej ve formalínu. Tak jsem se pro příště poučil...ale je mi jasný, že jednou je chci určitě zkusit. Každopádně by to chtělo koupit je hned jakmile je někdo přiveze a zkusit si je karanténovat doma sám, protože když jsou nějakou dobu u obchodníka, tak je potom mnohem težší je udržet při životě...ono v jakejch podmínkách je ty obchodníci musej mít je asi jasný...:-(

No moc si od toho neslibujte, jak by jeden řekl, je to tam pěkná masařina. Ve třech malých místnostech jsou naflákany stovky zvířat, prostě jako u obchodníka-importéra. Ale abych jenom nekritizoval, tak musím uznat, že ta nabídka je ůžasná a ceny vcelku rozumné, ale to si přečtete na stránkách.