Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acrochordus javanicus (BRADAVIČNÍK JÁVSKÝ)

Zdravím,
nechováte někdo tyto užasné hady? Klidne i jiný druh trěba Acrochordus granulatus.
Uvažuji že si ho pořídím ale na internetu je toho o nich dost málo, hlavne zkušeností chovatelů kterých se většinou řídím. Někde jsem se dočetl ,,Při chytání musí dávat pozor, protože karung, ač není jedovatý, je velmi kousavý a způsobuje hluboké rány v kůži i ve svalstvu:x:" a taky co je pravdy na tom že přijímá potravu jen ve vysokém sloupci vody? jakýmy rybamy krmit a jak vybavit terárium.Popřípade foto. Děkuji:-):-D

No moc si od toho neslibujte, jak by jeden řekl, je to tam pěkná masařina. Ve třech malých místnostech jsou naflákany stovky zvířat, prostě jako u obchodníka-importéra. Ale abych jenom nekritizoval, tak musím uznat, že ta nabídka je ůžasná a ceny vcelku rozumné, ale to si přečtete na stránkách.