Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stomatitida

Ahoj... Problem ze muj(asi samec:o)120cm dlouhe guttaty nezere se tady resi porad ale docetla jsem se, ze i vedle moznosti chtivosti po samicce,by to mohla byt plisen v tlame a me by zajimalo, jak bych na to mohla prijit? Otvirat mu tlamku se mi zda jako nadlidsky ukol a zrovna casto "neziva". Dekuji za odpoved.

Tak dneska jsem byl na kontrole, a lepší se to, další dva týdny proplachovat vit. C a zase na kontrolu.
Jinak bych chtěl upozornit všechny co mají s touhle nemocí co dočinění, nebo budou mít, ať začnou léčit co nejdřív, protože úmrtnost u téhle nemoci je 30-40%, tak bacha.

Chovu zdar.