Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rybka bez vzduchu

dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli vydržít bez bublinek a bez filtru jen s plovoucí rostlinkou a šnekem druh sumečka jménem : Hypostomus(Plecostomus) plecostomus česky krunýřovec hnědoskvrný nebo jiní krunýřovci.
nebo nějaká jiná rybka, která nedorůstá velkých rozměrů !!!

zviratka:tak proc si neporidis vzduchovaci motorky aspon pro tu betu tan motorek je venku a ty das do akva takovou malinkatou kulicku ten nejmensi co jsem zatim vydel stal 149kč ma to 120l/h a přikon 2,5 vatu a rybky by mnely aspon vzduch a ten motorek prodavaji skoro v kazdym zverimexu.Jestly se pletu tak mne opravte