Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Python reticulatus

Zdravim všechny potřeboval byych nějake kontakty na chovatele krejt mřižkovaných a to hlvně na ty co chovaji formy(bali,buton,ambon)za reakce a kontakty vam děkuji a at se vam daři ve vašem chovu.
Změna předmětu, původně: PYTHON RETICULATUS (Kurt) (halapremek)

Nebude, dwarfové sice taky mohou dospět tak brzo, ale pouze při překrmování a není to pro ně přirozené. Správně by samice dwarfů a superdwarfů měly dospívat v 5 až 6 letech, samci samozřejmě dříve. Zakrsnutí u většiny těchto forem není dáno geneticky, ale zpomalením metabolismu z důvodu nedostatku potravy v jejich domovině.

Lachesis:ja bych na to nahoru potřeboval dostat ještě postel max by bylo 80cm ta vejška jinak nemam kde spat mřižku mam normal
michal: 30m jo věřim tomu ale to sou hadi tak do těch 3m ale nevim jak by se nějaká 5m mřížka houpala v 30m ve větvích to se mi moc nezdá a v těch 30m by asi nebyly tak silné větve aby ji udržely no nevim je to muj názor ale rad se necha poučit

Jestli nad ty 2terka musis dostat i postel, tak to udelej i tech 80cm, ale bude se ti v tom terku blbe manipulovat, hlavne v tom vrchnim. I celkova velikost terka bude pro dospelce hodne na tesno, hlavne na samici, ale videl sem o hodne mensi terka pro dospelce a krajtam se darilo.
V prirode do vysek lezou hlavne mladata a dospivajici, kam se pocitaj i ty 4m:-) I dospelci dokazou vylizt na strom, ale pochopitelne nebudou primo v korunach stromu a budou se drzet na tech velkych pevnych vetvich, ale i dospelci dokazou velice skvostne lezt po stromech. Ale radeji se ty vetsi kusy drzi u zeme.

Zdravim, myslim že odchovu této krajty v Čr se asi nedočkám. Koukal sem že je teď někdy dovezl Jahoda. Neví někdo z vás v jakém jsou stavu? Myslim že tento had vyloženě chcípák nebude, ale pokud už byli dovezeni polomrtví tak většinou nepomáhá ani zázrak. Ptám se proto abych se na ně nejezdil koukat zbytečně.

Já se půjdu v neděli podívat do HK na Burzu a když mě zaujmou tak bych 1,1 vzal. Nejhorší je že do nich nevlezu. Na oko můžou být super a do týdne zahrabaný, ale taky naopak. Shánim je už docela dlouho a za zkoušku to myslim stojí. 1700,- neni zase tolik aby mě to položilo. Nevíte kdy je dovezl?

Teď sem mluvil s Jahodou a říkal to co vy. Maj prej zvířata který jsou v top formě a zrovna tak zvířata který už tak dobře nevypadaj, ale žerou prej všechny vylučujou bez problémů taky všechny. Což nevim jak pozná, protože pochybuju že je chovaj po jednom. Jak sem řekl pokud to nebudou nějaký polomrtvý chcípáci vezmu 1,1 a uvidim. Při úhynu nebude problém dopárovat dovozem což doufám řešit nebudu.

Maj prej zvířata který jsou v top formě a zrovna tak zvířata který už tak dobře nevypadaj, ale žerou prej všechny vylučujou bez problémů taky všechny.

No jo a co bys čekal, že řekne? Mám tam chcípáky, nežerou, ani je radši nekupuj. Ale stejně nezbývá, pokud je fakt chceš, vybrat prostě ty vizuelně nejlepší a dělat, co můžeš včetně modlení.;-)

Cau, no mrizky od nej, co sem videl na burze vypadaly vetsinou nic moc...mely na sobe vetsinou parazity a byly celkem vyhubly. Ale u importu to tak proste byva. A pochybuju, ze by je nak po dovozu extra lecil, to mu za to moc nestoji. Ja osobne bych je od nej nejspis nebral a poohledl se nekde jinde. Ale jestli je od nej brat, tak bych nebral primo s burzy, tam bere jenom tak 2-3 vetsinou. Spis se snim domluv, ze by si nekdy zajel k nemu a vybral si az na miste. Tam bude urco vetsi vyber;-)

njn ve škole musim psat rychle aby na mě učiel nepřišel:-) jinak obchovy se daj sehnat ale je jich hrozně malo ja budu mit ted samici z odchovu cca 2m nekousavou bezproblemovou jinak ten muj samec je od jahody je už sice starší má kolem 2m ale když přišel tak byl naprosto v perfektnim stavu a u retin nebejva ani problem z krmenim sou to celkem žouti ale spiš bych se bal prazitu jak vnějších tak vnitřních ja mam doma toho samce cca 2-3měsice řere,svlikase i vylučuje naprosto v pořadku a bez jakých koliv problemu ;-)
droek: jestli chceš tak se skusim po odchovech zeptat ale vidim to tak na příští rok letos už asi ne

Určitě se zeptej. Zájem trvá. 1,1 mládě či do 2let stáří. Mam několik hroznýšů z odchytu a nějaké extrémní problémy sem nikdy neměl. Co jsem slyšel tak mřížky jsou co se úmrtí po importu týče ještě pohodovější než hroznýši, ale je to jedna pani povídala a já po zkušenostech co mam už těmto řečem nevěřim pokud si to sám nevyzkoušim.