Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkubace vajec

Zdravím,dnes se mi stala nepříjemná věc,v noci mi shořel termostat a teplota klesla na 24 stupnu na shruba 8 hodin,poté jsem je přendal do prázdného terárka,kde byla teplota 29 boužel vejce byla zavřena v krabičce a po návratu domů jsem zjistil že teplota uvnitř krabičky je 40 stupnu,byly tam cca 7 hodin,mají šanci to rozchodit?Jsou to vejce od L.alterna blairy

Zdravím.Začal mi taky trošku haprovat inkubátor,tak si,s Vaším dovolením,půjčím na svůj dotaz toto vlákno.Asi jsem neodhadl sílu topného tělíska a teplota kolísá 2°C(27-29°C).
V inkubátoru mám vejce pogon,tak se chci zeptat 1)jestli to můžu tak nechat a vyřešit to až po inkubaci 2)jestli nemám o stupeň teplotu zvednout(28-30)a za 3)jestli to řešit hned(přidat žárovku nebo akva topítko.
Děkuji za rady