Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrůdička

Tak tohle mi tady teď zabírá sklenici od okurků. Můžete mi prosím říct, s čím mám co do činění? Čím to krmit? Jsem to zkoumal a hned to na mě vyrazilo... Vavres to dotlačil domů a já na to hledím jak bagr do myší díry...
Tak schválně? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
[http://img150.imageshack.us/img150/2210/kopiep10100 02ae9.jpg][http://img248.imageshack.us/img248/294/kopiep101000 5an4.jpg]

Eh, vypadá to jako mimozemšťan. Krmila bych to myšíma kostřičkama smíchanýma s hliníkovýma hoblinama, ještě do toho možná nalít trochu motorového oleje, aby to dobře klouzalo. Jo a osekej tomu nožičky a spal je. Protože ony se časem odpojí, nalezou ti do nosu a budou tě ovládat...

Jj, Alishka má pravdu. Na tohle pozor, ty nohy uřezej co nejdřív. Znám pár týpků co tuhle potvoru chovali a nožičky jim nalezly do nosu. Teď se chovaj jako totální trotlové a většina z nich je buď v invalidním důchodu a nebo sedí ve vládě. Jinak se jako doplněk stravy osvědčil i vyjetej nebo přepálenej olej. A sklenici radši pořádně zavírej ať ti to nezdrhne. Kor než tomu uřežeš nožičky, běhá to i po skle.

mecheche už někdo poznal mého chovance?co jsem se nadřel než jsem ho ulovil....
no řekněte sami,není nádherný?nečekal sem,že se mu povede tak dobře i v pokoji...a co teprv až mu dam vodu od želvy,se z tech živin po*ere:puff:
tož hádéte,hádéte!:-D
jeho chov neni jen dekorativni,ma všemožné použití,mě pomohl přestat kouřit:-p

jojo,dlouho sem ho hledal a nakonec jsem ho objevil v nasem rybniku na dedine:-Dtak sem ho hned sebral
odchov je snadny,už mam jedno maly mrně u kajmanky a dalši sem vysadil u baraku do potoka,tak na zkoušku...
vypada to,že to sou velmi nenarocni chovanci,sak sou taky kosmopolitni a prisli k nam hadam z Asie?je to mozne...

to sou asi kořínky,on je celej takovej zajimavej,ma oddenek a z nej strasne rychle vyrašili takovy nožky no:-D
nevite jak rychle roste jeho oddenek?uvazuju ze ho dam k zelve je to nadherna dekorace...
a co vim tak bude met velikanske listy,bude pak oddenek stale na hladine?ezli jako unese tu vahu....a staci mu stin?

tak trochu je:-)
ale memu puškvorčátku se stala nemilá věc,mam ho v akvarku s kajmankou a ta dostala mensi hladovku a inspirována vlněním jeho půvabných kořínků v proudu vody od filtru ho pěkně zmasakrovala,rostina,nerostlina...ale žije:-)