Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Charita pro DDM Bruntál

Dobrý den, dům dětí a mládeže, stanice mladých přírodovědců v Bruntále shání evropské druhy gekonů,různé druhy korálovek a užovek, menší druhy krajt a agamy za účelem ukázky některých druhů terarijních zvířat dětem. DDM Vám všem děkuje za pomoc :-D

Nechtěl jsem to vkládat jako inzerát,protože je to pro dobrou věc.Takže si myslím,že nebudete zlobit.Díky za odpovědi,případné nabídky zvířat.;-)

Podobný akce pořádá i DDM v Mostě. Nejsou to však jen ukázky dětem, ale široké veřejnosti - jde o jakýsi den otevřených dveří, kdy si lidé mohou prohlédnout všechna terária, akvária, oddělení hlodavců a papoušků. Bývá to většinou spojené s akvaristickou burzou, takže tam bývá poměrně dost lidí.