Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem int. obchod

Poradíte nějaký dobrý, levný, internetový obchod s věcma pro teraristiku (s velkým sortimentem)? Který je z té hromady nejlepší? Kde objednáváte? Dík ;-)

Fildo, jestli ti jde především o umělé rostlinky, tak ty seženeš v každém větším květinářství. V int. obchodě tě sice vyjdou o nějakou tu kačku levněji, ale zase zaplatíš za poštovné a balné, takže to většinou vyjde dráž než v krámě. Aby se ti to vypaltilo, musel bys toho objednat bednu... ;-)

No, já zase zrovna s Bednářema měl problém s dodáním BS lampy, trvalo to déle jak měsíc a to mi slibovali hory doly, že zítra už to určitě půjde na poštu:-/
Jednoznačně nejlepší zkušenost co do jednání mám zatím s www.terashop.cz:-D:))