Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Morelia clastolepis

Zdravim vsechny. Docela mne zajima tenhle "hadek". Hlavne jak je to s rozmnozovanim..... Uvitam take fota..... Prispejte vsichni, kdo mate k tomuto co rict. Dekuju.

Po dlouhé době koukám co je nového a že by mimina? Epicrates - jak to dopadlo????

Bohužel nedopadlo... :-/ Samice zase "splaskla" a nic se nekonalo. Takže teď opět vypadá podobně, ale po předchozích zkušenostech v nic nedoufám a jen čekám, jestli mě třeba nepřekvapí :-D
Ten Váš "krajťák" je nádhernej!;-)

Ahoj, prosím tě jaké jsou rozměry toho vašeho terária ? A myslíš, že to ametystce bude stačit na celý život ? Docela se mi tyhle krajty zalíbily, ale vzhledem k jejich délce a zřejmě i aktivitě si zkouším představit jak velké terárium by asi dospělé krajtě stačilo / vyhovovalo. Díky.