Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web

Nedá mi to, abych se nepochlubil blogem členky mého kroužku :-) (bez jejího vědomí ;-)). Samozřejmě má své mouchy, ale fandím všem, kteří se snaží pracovat s internetem nejen pasivně jako "pouhý" brouzdal. Děkuji za všechny povzbuzující i věcně kritické komentáře na adrese: teraristika-kdn.blog.cz

loading...

Pomerne slusny web, nehodnotim-li stranky z hlediska webdesignu.to by ani nebylo fer, jelikoz bezi stranky na blog.cz, tyto sluzby nemusim, nedovoli vyniknout osobnosti autora a moznosti webiku jsou dost omezene, ale chapu, ze pro ditko zakladoskolniho weku musi mit kouzlo publikovat svoje veci na netu.
Na druhou stranu si vazim toho, ze autorka publikuje vice mene sve fotografie, u vypujcenych fotek uvadi autora...to nebyva vzdy pravidlem.
Ja osobne doporucuju posachovat s barvickama, mozna si pohrat s grafikou, taktez pismo se mi nezda idealne zvolene.)Ale to jsou pouze subjektivni pocity z webu, nekdo muze mit nazor zase jiny:)
Ale jinak mas sikovny ditko v krouzku.)

Jéé, moc pěkné, hlavně když tam jsou mé milované agamy kočinčinské, kdyby slečna tvořitelka chtěla své stránky dovést do větší grafické podoby, tak bych klidně pomohl, stačilo by se naučit ve Wordpressu a už by to bylo na vysoké grafické úrovni a přitom Wordpress je možná snadnější než estranky.cz a podobné, jen lidé neví, že asi existuje a jak se instaluje, což je škoda...tak kdyby chtěla pomoci, klidně, jsem tady :))

Je to takový v podstatě nalezenec. Dostali jsme ho podraženého a dlouho byl plachý a zakrslý. Poslední dva roky ale rozvázal a když má hlad (což je pořád), tak mi skočí na břicho a jak stojím u terárka, tak ho pohladím a on se pak vrátí sám zpět. Tipuji ho něco přes metr délky, zřejmě samec, stáří aspoň 6 let, terárko cca 200x90x100.