Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web

Nedá mi to, abych se nepochlubil blogem členky mého kroužku :-) (bez jejího vědomí ;-)). Samozřejmě má své mouchy, ale fandím všem, kteří se snaží pracovat s internetem nejen pasivně jako "pouhý" brouzdal. Děkuji za všechny povzbuzující i věcně kritické komentáře na adrese: teraristika-kdn.blog.cz

loading...

Je to takový v podstatě nalezenec. Dostali jsme ho podraženého a dlouho byl plachý a zakrslý. Poslední dva roky ale rozvázal a když má hlad (což je pořád), tak mi skočí na břicho a jak stojím u terárka, tak ho pohladím a on se pak vrátí sám zpět. Tipuji ho něco přes metr délky, zřejmě samec, stáří aspoň 6 let, terárko cca 200x90x100.