Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak často krmýte

skuste se pochlubyt jak často krmite a čim dystak pridavejte i fotky

Změna kategorie, původně: Pochlubte se.
Napadá mě, že by nebylo od věci vytvořit nějakou "neviditelnou" kategorii a do ní přesunovat tyto perly. (GG)

A co dělá kromě toho že se ptá a píše s chybama? Může být dislektik. My ostatní můžem jenom děkovat bohu že dislektici nejsme, ale sami jsme se o to nijak nepřičinili. Píše divně, ale trochu tolerance ještě nikoho nezabilo. Jinak mě celkem udivuje kolik lidí tu řeší gramatiku. Jako kdyby člověk gramaticky málo vzdělanej měl být nějak diskriminovanej při dotazu na poradně. Je možný, že Pepito v některých vláknech dělal borďas a to je důvod tvý žádosti o zrušení přístupu, ale nedá mi to abych neokomentovala ty poznámky na adresu gramaticky slabších tazatelů. Jinak tohle vlákno může někomu připadat k ničemu, ale já myslím, že svůj smysl má. Kdyby do něj někdo přispíval pořádně, nováčci by měli snadno přehled jak krmit při jaký velikosti hada a čím ho krmit a dalo by se tu odchytit dost případů podvyživených hadů, na který se takhle narazí jen náhodou. Takže radím ;-): TOLERANCI! A to je moudro otce Furra pro dnešní den. (Kdo koukal na pevnost Boyard, ten ví.)

treba ja s vama nesouhlasim a to zasadne, pokud se bude tohle tolerovat, tak se to nezlepsi, takhle maji aspon duvod se nad sebou zamyslet..Kdyby si toho nikdo nevsimal a jen tak to vsichni prechazeli, tak to bude cim dal horsi...ze svych studentskych let si pamatuju, ze u nas v tride byl jeden dyslektik a dysgrafik....Nemel dokonalou gramatiku, ale clovek by podle jeho psaneho projevu nijak nepoznal jeho diagnozu...rikal, ze se to umi naucit, jen mu to nedava smysl....
Ale chtel jsem tim rict jeste jinou vec: Vy snad mate pocit, ze ma teraristika nejake pojitko s dyslexii?Ja o tom pochybuji, ale pripadu s otresnou gramatikou je zde vic jak maku....

Výchova ke gramotnosti, to je hezké :-D Ale ono to je těžké - když to vezmu z té strany ignorace, jen proto, že se neumí spisovně vyjádřit, jej, je to komplikované. Sám jsem na jazykové škole, takže mě i oko zabolí, když vidím něco nespisovně, ale jedna moc fajn profesorka z psychologie mě naučila jednu skvělou věc, toleranci a vážit si druhého, i když je jakýkoliv, jelikož každý z nás je osobnost...;-)

Mám trochu odlišnej názor a myslím, že vcelku vím o čem mluvím, můj bratr je dyslektik + dysgrafik aneb 2 in 1 :)), už na ŽŠ nebyl klasifikovanej z Čj, prostě ho poušteli dál...nebyl chopen napsat 1. tak, aby to po něm někdo přečetl a za 2. klidně napsal í ve slově být a ještě hůř.
Teď po něm každej vše přečte a dokonce když mi píše SMS, tak je víceméně gram. správně, v jeho možnostech. A jak se to naučil? Jak psal Red. léčbou šokem - každej ho buzeroval, když někam napsal, skoro nidky nedostal odpověď, dělali si z něj srandu (já samozřejmě nikdy, samozřejmě jsem ho bránil) a on se to prostě nadriloval. Udělal si svoje pomůcky, prostě si ty slova zapamatoval. ;-), to jen jako jinej úhel pohledu, nechci zbytečně kontrovat, něco na tom bude, o tom žádná.
Nicméně pokud není pepito opravdu dys..., tak by ve 12 letech tohle měl zvládat a pokud ne, nezaslouží si ani odpověď - toť můj soukromý názor, nikomu to necpu.

Víš Tome, dám ti jednu malou radu. Nesnaž se být za každou cenu stejný jako ti ostatní. Buď svůj. Odlišuj se od ostatních třeba tím, že sice píšeš pomaleji, ale zato správně česky a srozumitelně. Dnes ti to bude připadat jako totální trapárna, věř však, že za rok dva to doceníš.
Na sprostý a hloupý kluky letí jenom sprosté a hloupé holky ;-)