Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto TerraExhib Ostrava 27.4.

Zdravím všechny teraristy, chovatele, pěstitele, a všechny na koho jsem zapoměl. Zvu Vás na v pořadí druhé setkání TeraExhib Ostrava, které se bude konat 27.4.2008 opět v KD Akord na Nám.SNP v Ostavě-Zábřehu. Pro prodejce vstup od 7:30-12:30, pro veřejnost pak od 8:00-12:00. Pohodlné parkování zdarma přímo v místě akce-místo pro cca 400 aut, příjemné prostředí, možnost zakoupení občerstvení u baru, nebo plnohodnotného obědu v restauraci. Cena jednoho stolu včetně dvou vstupenek 200,-Kč; Dvou stolů 350,-Kč, Tří stolů 450,-Kč. Stoly a)110cm*80cm, b)80cm*80cm, možnost el.přípojky. Cena vstupného 30,-Kč pro dospělé, 15,-Kč pro děti do 15-ti let, studenty a důchodce. Vemte sebou přátele a kamarády, budeme se na Vás těšit. Více se dovíte na terraexhib.czweb.org Rezervace na tel.739-993668 nebo na info@valkyra.cz

Fanino: abych se vyjádřil k tomu co jste napsal a tím to(aspoň pro mě)uzavřel:nikoho jsem slovem debil nečastoval(omlouvám se všem zůčastněným kterým je to proti srsti,ale měl jsem fakt den blbec).Pokud bych tak chtěl učinit jistě bych k tomu dopsal jméno(třeba Fanino),ale to se nestalo.Co se týče mé mentální vyzrálosti,tak Vás mohu ujistit,že je v naprostém pořádku.Dále co se týče toho přirovnání ohledně krabiček cigaret...to jsem netušil že jste nekuřák a že je Vám to tak odporné..asi jsem měl napsat 2 litry benzínu(no jo ale to by tu pak zase psali neřidiči že jsem primitiv).Měl jste se taky vyjádřit k těm pivům,ale to jste neudělal,protože na pivo chodíte a to už tak odporné není,že pane?!Udělal jsem chybu a napsal zde co jsem neměl,ale Vám to pěkně sedlo do noty a okamžitě jste to krásně rozvedl až ke kouření synka..bravo.Měl by jste se pozastavit Vy sám nad sebou.A co se týče kluka tak to opravdu netuším jestli kouřit bude či ne,ale jestli ano tak to určitě nebude kvůli toho že jsem zde napsal takovou příměru:-D:-D...to opravdu ne.
Nakonec se ještě jednou omlouvám a přeji pěkný den.
P.S. I Vám Fanino