Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TOPNÝ KABEL

Zdravim, chtěl jsem se zeptat na vaše zkušenosti s topnými kabely. Jak je rozmístit, aby to vyhovovalo hadům. Jak silnou watáž a i jiné vychytávky. Mam v plánu terárium 2,5x1x1,2m (DxŠxV), z jedné třetiny tam bude bazének s vodou. Tak jsem se chtěl zeptat, jak dlouhý kabel by tam stačil a jak silnou watáž. Terarium bude pro Python reticulatus yellow heat bali, za pomoc a tipykuji.

Tak tohle bylo moc i na mě (knoxville)

Zdravím všechny teraristy, prosím vás měl bych dotaz. V teráriu se mi nedaří držet požadovanou teplotu. V terarku mám 60W žárovku a topný kámen, ale přesto je teplota na pouhých 22-24 stupních. Rozměry mého tera. jsou 100*60*60 cm. Myslíte že by problém vyřešil topný kabel? Pokud s tímto problémem máte někdo skušenost prosím poraďte.