Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potrebuju poomocts jezkama usatyma

Cau potrebuju pomot v pondeli si mam jet asi pro minimalne 1,5 jezkuch usatych a nemam po ne nic nachystaneho jak maji mit velkou klec nebo co? a co jim mam davat nazrat? moc diky a kdyz budete mit nejake fotky tak moc díky a apadlo me jestli by meli myt nejake booudy?

Oceňuju tady v tom vlákně Krokodýla. Je vidět, že máš i v případě naprosto nesmyslného pořízení zvířete snahu tomu zvířeti pomoct ikdyž majitel je opravdu nezodpovědný. Díky za lidi, kteří jsou jaky Ty. Dokážu pochopit, že se člověk občas dostane do úzkých a nemá kudy kam, ale slušně se zeptat je a poprosit o radu je základ. Chovu zdar